רופאי שיניים פחות מקצועיים לוקחים לך לקוחות?

כך תמתג את עצמך באינטרנט כרופא שיניים מומחה

קידום רופאי שיניים באינטרנט הוא אחד התחומים העמוסים ביותר. התחרות על כל לקוח היא קשה, ומי שזוכה לזרם קבוע של לקוחות הוא לאו דווקא רופא השיניים הטוב ביותר, אלא זה שמנהל בצורה מקצועית את הפרופיל שלו ברשת, מתברג לעמוד ראשון בגוגל ומתחזק פרופילים מושקעים ברשתות חברתיות.

ניהול מוניטין למרפאות שיניים

הלקוחות פחות נאמנים ומשווים רופאים בגוגל

אנו מאמינים שהלקוחות שלכם עדיין מגיעים חלקם בשיטת מפה לאוזן, אולם כיום הלקוחות מודעים יותר, נאמנים פחות ל”מותג”, משווים ובאופן כללי מסתמכים על מראה עיניים במנועי חיפוש כמו גוגל וברשתות חברתיות. כדי להגיע אל הלקוחות הפוטנציאליים וכדי לשכנע אותם להפוך ללקוחות משלמים, חובה על כל רופא שניים לתחזק פרופיל רשתי מושקע: אתר אינטרנט, דף עסקי בפייסבוק ודף עסקי ביוטיוב הם הבסיס.

שלושת הכלים הללו יאפשרו לכם לא רק למתג את עצמכם, אלא לנהל תקשורת שוטפת עם קהל הלקוחות שלכם. מחיר ניהול מוניטין באינטרנט הוא זניח ביחס למחיר ההשתלמויות היקר שרופא שיניים משלם במהלך חייו המקצועיים.

פייסבוק - כלי מושלם לניהול מוניטין

פייסבוק היא אחד הכלים הטובים ביותר לקידום מרפאות שיניים. מעבר ליתרונות השיווקיים של פרופיל עסקי, פייסבוק מאפשרת לבעלי מקצוע להציג את המומחיות שלהם. תוכלו לתקשר עם הלקוחות והחשוב מכל לפלח אותם. תוכלו לפרסם בסכומים יחסית קטנים ללקוחות לפי אזורי מגורים, לפי גלאים, לפי סגנון חיים ועוד. במחיר של מודעה במקומון תוכלו לפרסם חודש שלם ברשת חברתית.

054-2855145 או שלחו פרטים​

    Spread the love
    שלחו וואטסאפ או טלפנו
    WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
    דילוג לתוכן