ניהול מוניטין לענף התיירות בעידן הקורונה

לקוחות מחפשים סוכנות נסיעות יציבה

ענף התיירות הוא אחד החללים המרכזיים של מגיפת הקורונה. מעט הלקוחות שכבר מחליטים לטוס לחו”ל עושים זאת בחשש ותוך נקיטת משנה זהירות.

לקוח בעידן הפוסט קורונה יחפש סוכנות נסיעות אמינה ויציבה. הדרך היחידה להבטיח שזה מה שיוצג בפניו כאשר יכנס לגוגל, היא לבנות פרופיל מקצועי לסוכנות ברשת אינטרנט. היעד של התהליך הוא עמוד ראשון נוצץ בגוגל, המציג פרופיל מקצועי ואחיד לחברה שיכול לכלול בין היתר אתר מקצועי, בלוגים בנושאי תיירות, ערוץ יוטיוב פעיל, דף עסקי בפייסבוק ועוד.

ניהול מוניטין לסוכני נסיעות

סוכן נסיעות, סובל מביקורת שלילית בגוגל?

אם אתם סוכני נסיעות שסובלים מביקורת רעה שנכתבה עליכם או על השירות, הדבר וודאי מהווה פגיעה רצינית בתדמית ובעסק שלכם. וודאי כאשר אנחנו מדברים שוב על עידן הקורונה, כאשר הלקוחות ממילא חשדנים וזהירים על ממונם. כיצד נהפוך את השלילי לחיובי? על ידי דחיקת תכנים שליליים למטה והצפה בתכנים חיוביים.

זאת במקביל לפניה לבעלי האתרים בהם מפורסם תוכן שלילי במטרה להסירו כליל, במידה ואפשר לעשות זאת. אם החברה שלכם מופיעה בתוצאות חיפוש פסקי דין, אנו נוכל גם לטפל בנושא זה ולהסיר את מרבית האזכורים. כל התהליך המתואר מתנהל בשקיפות, באמינות ותוך שמירה על דיסקרטיות מלאה.

054-2855145 או שלחו פרטים​

    Spread the love
    שלחו וואטסאפ או טלפנו
    WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
    דילוג לתוכן